Pożar lokalu gastronomicznego w Cichowie! Budynek spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)

W nocy w Cichowie miał miejsce pożar lokalu gastronomicznego. Przyczyny pojawienia się ognia na razie nie są znane.

Pożar lokalu gastronomicznego wybuchł w sobotę, 5 sierpnia, około godziny 2.30. Na miejsce natychmiast zadysponowano zawodową i ochotniczą straż pożarną. – Po przyjeździe na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że ogniem objęty jest budynek parterowy o konstrukcji drewnianej. W momencie przybycia pierwszych jednostek ogniem objęty był już cały budynek. Strażacy podali prądy wody na palący się obiekt i pobliskie zabudowania i drzewa – relacjonuje Dawid Kryś, oficer prasowy KP PSP w Kościanie.

Po opanowaniu płomieni strażacy rozebrali spalone elementy i sprawdzili, czy nie ma zarzewi ognia. Budynek spłonął doszczętnie wraz z wyposażeniem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracowało 9 zastępów straży z Kościana, Gostynia, Krzywinia, Bielewa i Jerki. Przyczyny pojawienia się ognia bada policja. Trwa też szacowanie strat.

Zdjęcia: KP PSP w Kościanie

Poprzedni artykułCzterech osadzonych uciekło z Zakładu Poprawczego. Jeden nie żyje, drugi został zatrzymany. Obława trwa
Następny artykułBestia powiesiła psa na drzewie. Policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie sprawcy (DRASTYCZNE ZDJĘCIA 18+)