Reklama samochody.pl

Coś potwornego. Znaleziono ciała zaginionych kobiet. 52-latek usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa (ZDJĘCIA)

Podczas poszukiwań w rejonie Romanowa, policjanci odnaleźli najprawdopodobniej ciała zaginionych kobiet. Poszukiwania trwały od 11 lutego, kiedy to rodzina powiadomiła Policję o zaginięciu 45-letniej Aleksandry oraz jej 15-letniej córki Oliwii. Na podstawie dotychczasowych ustaleń oraz relacji świadków policjanci skoncentrowali się na poszukiwaniach w pobliżu stacji paliw zlokalizowanej na dawnej „Gierkówce”.

Podczas poszukiwań zaginionych Aleksandry W. oraz jej 15-letniej córki Oliwii, policjanci uczestniczący w działaniach odnaleźli zwłoki, najpierw  kobiety oraz psa, a po niespełna dwóch godzinach drugiej kobiety.

Ciała zakopane metr pod ziemią

Ciała były zakopane na głębokości około metra, w odległości kilku metrów od siebie. Wszystkie czynności na miejscu odbywają się pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, a działaniami służb w terenie kieruje zastępca Komendanta Miejskiego w Częstochowie.

Tylko w dzisiejszych poszukiwaniach brało udział ponad 120 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, kryminalni z komendy wojewódzkiej w Katowicach, przewodnicy psów z Wrocławia, katowicki oddział prewencji, pododdział z Częstochowy oraz mundurowi z komendy głównej. Na miejscu byli również strażacy z częstochowskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Krzysztof R. usłyszał zarzuty zabójstwa

Prokurator nadzorował oględziny zarówno odnalezionych zwłok, jak i miejsca ich ujawnienia. W pierwszej kolejności śledczy muszą potwierdzić tożsamość kobiet oraz ustalić przyczyny zgonu. Przypomnijmy, że w minioną niedzielę, na podstawie zgromadzonych informacji, kryminalni w sprawie zaginięcia dwóch częstochowianek, zatrzymali 52-letniego Krzysztofa R. Usłyszał on prokuratorski zarzut podwójnego zabójstwa.

W dalszym ciągu prosimy o przekazywanie istotnych informacji. Policja apeluje do wszystkich osób, które 10 lutego pomiędzy 20.00 a 0.00 widziały pojazd marki Ford Focus koloru srebrnego o numerze rejestracyjnym SC1836F lub posiadają nagrania z monitoringu stacjonarnego albo z kamerek samochodowych, które zarejestrowały wskazany samochód.

Informacje można przekazać telefonicznie pod numer 997 i 112, albo wysyłając je na adres e-mailowy: dyzurny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.
Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Poprzedni artykułPotworny wypadek. Cztery osoby nie żyją, dwie kolejne zostały ranne. Wypadek na autostradzie A4 (ZDJĘCIA)
Następny artykułPodpalał samochody i sprzęt o wartości 160 tysięcy złotych. Grozi mu do 10 lat więzienia (ZDJĘCIA)