Domowy oprawca zatrzymany. Znęcał się nad partnerkę i 4-letnim dzieckiem

Policjanci interweniowali wobec agresywnego mężczyzny, który w mieszkaniu wszczął awanturę. 27-latek został zatrzymany. Jak się okazało mieszkaniec Zawiercia od dłuższego czasu znęcał się nad swoją partnerką. Podobnie było w przypadku 4-letniej córki, która również padła ofiarą przemocy domowej. Oprawca został tymczasowo aresztowany.

W środę, 3 stycznia, policjanci z Zawiercia otrzymali informację o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Na miejscu ustalili, że 27-latek wszczął kłótnię, podczas której nie tylko ubliżał swojej partnerce, ale także uderzył ją w twarz.

Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało to nie pierwsza tego rodzaju sytuacja. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że mieszkaniec Zawiercia znęcał się nad 28-latką od dłuższego czasu. Ubliżał jej, zastraszał, groził i bił. Wszystko działo się na oczach dzieci.

Okazało się też, że ofiarą agresora było 4-letnie dziecko pary.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił postawić mężczyźnie zarzuty, do których częściowo się przyznał. W sobotę zawierciański sąd przychylił się do wniosku śledczych i prokuratury i zastosował tymczasowe aresztowanie. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w izolacji.

Poprzedni artykuł23-latek nakradł perfum za 11 tys. zł. Pomagał mu 18-latek
Następny artykułUkradł bombki ze świątecznej ozdoby na rynku i dał swojej dziewczynie. Po chwili bardzo tego żałował (FILM)