Koszmarny wypadek z udziałem motocyklisty. Nie żyje młody mężczyzna (zdjęcia)

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem na obwodnicy północnej Biłgoraja (woj.lubelskie).

Czytaj też – Koszmarna śmierć w płomieniach. 88-letnia kobieta zginęła w pożarze

Wstępne ustalenia wskazują na to, że 26 – letni motocyklista z stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną, a następnie betonowy słup. Pomimo czynności reanimacyjnych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Czytaj też – Tata wiózł tak synka kabrioletem. Policja musiała interweniować

Do zdarzenia doszło w niedzielę 14 maja około godziny 18:30 na obwodnicy północnej w Biłgoraju (woj.lubelskie). Wstępne ustalenia pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora policjantów wskazują na to, że 26 – letni mieszkaniec miasta kierując motocyklem Kawasaki jadąc od strony Zamościa, na łuku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący uderzył w latarnię uliczną a następnie w betonowy słup.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, strażacy i ratownicy, wezwane zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety pomimo prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie ustalany dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy również o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów.

Poprzedni artykułOgromna tragedia. Nie żyją dwie młode osoby. To mężczyzna i kobieta (zdjęcia)
Następny artykułPiesek Skierka uratował zaginionego 70-latka. Całą noc ogrzewał mężczyznę (ZDJĘCIA)