Reklama Toyota

Ciężarówka wjechała do rowu. 55-latek prawdopodobnie zasłabł (zdjęcia)

55-letni mężczyzna obywateli Bułgarii prawdopodobnie zasłabł za kierownicą samochodu ciężarowego i wjechał do rowu.

Wszystko wydarzyło się w czwartek 5 stycznia kilka minut po godzinie 11:00 w Grodzisku Wielkopolskim na ulicy Kościańskiej (droga wojewódzka numer 308 w kierunku Kościana).

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dojeździe na miejsce pierwszych służb zastano samochodów ciężarowych, który zjechał z drogi, wpadł do rowu i przewrócił się na bok. Po decyzji kierującego działaniami na miejsce zadysponowano jeszcze strażaków ochotników z Grodziska Wielkopolskiego.

55-letni obywatel Bułgarii, kierując samochodem ciężarowym marki renault wraz z naczepą, prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. W związku z czym zjechał na prawe pobocze i zestaw wywrócił się do rowu. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala – informuje portal wlkp112.pl Aleksandra Hofmann z grodziskiej policji 

Wiadomo, że w chwili przyjazdu strażaków 55-latek znajdował się poza pojazdem. Ładunek, który był przewożony był to granulat gumowy, który znajdował się w bigbagach.

Foto. PSP Grodzisk Wielkopolski 

Foto. OSP Grodzisk Wielkopolski 

Poprzedni artykułZatrzymał się na pasie awaryjnym żeby… zajarać blanta (zdjęcia)
Następny artykułBezdomny w stanie nietrzeźwości podpalił makulaturę w zsypie na śmieci (ZDJĘCIA)