Był poszukiwany aż 15 listami gończymi. Lista jego grzechów jest bardzo długa

Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali 39-latka poszukiwanego aż 15 listami gończymi. Mężczyzna od 10 lat na stałe mieszkał poza granicami kraju. 39-latek kilka dni temu przyjechał do Polski w odwiedziny do bliskiej osoby.

Poszukiwany 39-latek, do różnych spraw, miał na swoim koncie zasądzony tymczasowy areszt oraz wyroki łącznie kilku lat więzienia za oszustwa, fałszerstwa dokumentów, przywłaszczenia mienia, krótkotrwałe użycie pojazdu, prowadzenie po pijanemu i uchylanie się od płacenia alimentów.

Miesiąc temu sprawie poszukiwań mężczyzny postanowili przyjrzeć się policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób komendy wojewódzkiej, którzy nadzorują i wspierają wielkopolskie jednostki policji w działaniach poszukiwawczych.

Policjanci ustalili, że 39-latek od 10 lat na stałe mieszka w Holandii. Prowadzi tam własną działalność gospodarczą. Rok temu, w związku z popełnieniem przestępstwa na terenie Niemiec, mężczyzna został zatrzymany przez niemiecką policję.

Kryminalni ustalili, że 39-latek utrzymuje kontakt z bliskimi w kraju. Byli pewni, że jego przyjazd do Polski to tylko kwestia czasu. Nie musieli długo czekać.

W dniu, 16 kwietnia, w jednej z miejscowości na terenie powiatu szczecineckiego mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy jednak nie utrudniał prowadzonych czynności.

Po zatrzymaniu został doprowadzony do Zakładu Karnego w Czarnem.

Poprzedni artykułGruzini ukradli towar z palety pod marketem w Lesznie
Następny artykułŁowcy głów zatrzymali brata, „Hossa” króla mafii „wnuczkowej”