Reklama samochody.pl

Był kompletnie pijany za kierownicą. Mało tego na kolanach przewoził swoją dziewczynę

Ponad 1,5 promila na kolanach wiózł swoją partnerkę ponad 2 promile.

Wolborskie policjantki podczas nocnego patrolu zauważyły chevroleta jadącego lewym pasem wprost na radiowóz. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych zatrzymały pojazd do kontroli. Kierowca był w stanie nietrzeźwości, a na kolanach wiózł swoją partnerkę. Sprawa wkrótce znajdzie swój finał w sądzie.

12 lutego 2023 roku około godziny 1:30 policjantki z komisariatu w Wolborzu w miejscowości Młynary zauważyły pojazd, który jechał lewym pasem. Jazda ta mogła doprowadzić do czołowego zderzenia z jadącym radiowozem. Mundurowe zatrzymały chevroleta do kontroli. Ku ich zdziwieniu, na miejscu kierowcy siedział mężczyzna, a na jego kolanach kobieta. Z pojazdu wydobywała się też woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 23-latka oraz jego 32-letniej partnerki okazało się, że oboje są nietrzeźwi. Mężczyzna w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu, a jego kompanka ponad 2 promile i chodź kierowanie w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, to jazda na kolanach kierowcy jest również skrajnie nieodpowiedzialna i może zakończyć się tragicznie.

Przypominamy, że osoba którą kochamy jest bezpieczna podczas jazdy samochodem siedząc tylko na fotelu pasażera z zapiętymi pasami.

Poprzedni artykułNa wieczną służbę odszedł wieloletni Prezes OSP Wilkowo Polskie
Następny artykułŚmierć na drodze. Jedna osoba zginęła na miejscu. Czołówka dwóch samochodów (zdjęcia)