Reklama Toyota

Bus uderzył w drzewo. 8-osobowa rodzina ranna. Wracali z wakacji (ZDJĘCIA)

Ośmioosobowa rodzina została ranna, po tym jak bus uderzył w drzewo. Wśród rannych są dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat. 

Wszystko wydarzyło się około północy na drodze krajowej numer 11 w miejscowości Budzyń. Bus, którym podróżowała rodzina z wakacji uderzył w drzewo.

Strażacy po dojeździe natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Konieczne okazało się również użycie specjalistycznego sprzętu hydraulicznego by wykonać dostęp do dwóch uwięzionych oosby.

Opel Vivaro jadący od strony Chodzieży w kierunku Poznania z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący oplem był trzeźwy. Obecnie trwają czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – informuje portal WaszeMedia

Wszystkie oosby zostały przetransportowane do szpitala w Chodzieży oraz Pile. O wszystkim powiadomiona została prokuratura.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy z  Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Chodzieży, ochotnicy z Budzynia oraz Wyszyny a także zespół ratownictwa medycznego, policja.

Foto.WaszeMedia

Poprzedni artykułZawalił się dach dyskoteki w Kościanie.Ewakuowano bawiące się osoby (ZDJĘCIA)
Następny artykułCzarny tydzień wakacji. Utonęło dwóch mężczyzn. W trzy dni aż pięć ofiar wody