Reklama samochody.pl

Brutalne zabójstwo. 15-letni Sebastian został skatowany. Zatrzymano 34-latkę, która może być jego matką

Sebastian został brutalnie zamordowany

Policja z Huddersfield poinformowała o makabrycznym morderstwie 15-letniego Sebastiana K. Został brutalnie skatowany 15 sierpnia. Ratownikom nie udało się go uratować.

Do brutalnego zabójstwa doszło w piątek, 13 sierpnia w mieszkaniu na Leeds Road w angielskim Huddersfield.  Skatowany 15-latek leżał w mieszkaniu. Kiedy na miejsca dotarły zaalarmowane służby ratunkowe Sebastian był nieprzytomny. Mimo reanimacji nie udało się. 15-latek zmarł.

Policja zatrzymała 34-letnią Agnieszkę K. Może być matka chłopca. Zatrzymany został również 37-letni Andrzej L. Oboje zostali oskarżeni o morderstwo.

Policjanci wydziału zabójstw prowadzą śledztwo. – Wciąż badany szereg wątków w sprawie śmierci Sebastiana. Prowadzimy śledztwo pod kątem morderstwa – informuje policja z Huddersfield. Policjanci szukają informacji o Sebastianie.

O 15-latku niewiele wiadomo. W Anglii przebywał od niedawna. Słabo mówił po angielsku i nie miała kolegów. Chodził do North Huddersfield Trust School w Fartown. Policja czeka na wszelkie informacje o chłopcu.

Poprzedni artykułPiła. Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę
Następny artykuł64-letni kieszonkowiec okradł starszą kobietę w sklepie. Był zaskoczony zatrzymaniem