Reklama Toyota

64-letni kieszonkowiec okradł starszą kobietę w sklepie. Był zaskoczony zatrzymaniem

Gostyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wykorzystując chwilową nieuwagę starszej kobiety, podczas zakupów w sklepie ukradł z jej torebki portfel. Okazało się, że był wcześniej notowany za kradzieże i oszustwa.

W jednym z marketów w Gostyniu mężczyzna wykorzystując chwilową nieuwagę starszej kobiety, z otwartej torebki, którą miała na ramieniu, ukradł portfel. Kobieta straciła 710 zł.

Sprawą zajął się dzielnicowy i policjanci operacyjni gostyńskiej komendy. Szybo wytypowali złodzieja, 64-letniego mieszkańca Kostrzyna Wlkp.

Zaskoczony 64-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży i poddał się dobrowolnie karze. Mężczyzna zwrócił pieniądze, które ukradł. Jeszcze tego samego dnia policjanci przekazali je pokrzywdzonej kobiecie.

Jak się okazało 64-latek był już wcześniej notowany za kradzieże i oszustwa. Po wykonaniu z zatrzymanym czynności procesowych został on przekazany funkcjonariuszom ze Śremu, bo jak się okazało tam również dokonał kradzieży.

Poprzedni artykułBrutalne zabójstwo. 15-letni Sebastian został skatowany. Zatrzymano 34-latkę, która może być jego matką
Następny artykułKompletnie pijany kierowca opla roztrzaskał się o koparkę (ZDJĘCIA)