Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Brutalna bójka siedmiu chłopaków pod Palmiarnią. Jedna osoba leżała nieprzytomna. Na chodniku dużo krwi
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Z kraju > Brutalna bójka siedmiu chłopaków pod Palmiarnią. Jedna osoba leżała nieprzytomna. Na chodniku dużo krwi
Z kraju

Brutalna bójka siedmiu chłopaków pod Palmiarnią. Jedna osoba leżała nieprzytomna. Na chodniku dużo krwi

Ostatnia aktualizacja 22 stycznia 2023 12:37
Opublikowano 22 stycznia 2023
Udostępnij
Udostępnij

Do bójki doszło w piątek, 20 stycznia, około godz. 18.00 pod Palmiarnią. W sumie biło się siedmiu chłopaków. Jeden został tak skopany, że leżał nieprzytomny. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. Dojechały dwie karetki pogotowia ratunkowego.

Wszystko wydarzyło się wieczorem pod Palmiarnią. Trzech chłopaków biło dwóch. Uderzali ich i kopali. Bici bronili się. Do bójki dołączyli się dwaj inni młodzi mężczyźni, Siedzący na ławce zobaczyli bijatyki i podeszli rozdzielić bijących się.

Jak wynika z informacji od świadków agresywna trójka młodych mężczyzn zaczęła wtedy bić dwie osoby, które podeszły, żeby zakończyć bijatykę. Uderzali ich z potężną siłą. Jeden z chłopaków upadł nieprzytomny po potężnym ciosie. Leżąc nieprzytomny był cały czas kopany po całym ciele.

- Reklama -

Bójka siedmiu chłopaków pod Palmiarnią

W pewnej chwili do bijących podszedł jeszcze jeden młody mężczyzna, który siedział na ławce z dziewczyną. Szarpnął za kurtkę kopiącego leżącą osobę i kazał przestać bić. Dopiero wtedy bójka się skończyła. cześć uczestników bójki uciekła.

Na miejsce dojechała wezwana zielonogórska policja. Dojechały również dwie karetki pogotowia ratunkowego. – Radiowozy jeździły po okolicach Palmiarni – mówi nam świadek bijatyki.

– Pobiły się dwie osoby, nikogo nie odwieziono do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Archiwum X. Zatrzymany seryjny gwałciciel. Ostatnią ofiarę związał i brutalnie zgwałcił
Następny artykuł Zabrał kilka butelek alkoholu i… zdziwił się podczas opuszczania sklepu. Zatrzymał go policjant
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Z kraju

Kompletnie pijana Ukrainka uczyła się jeździć fordem po uliczkach osiedla

Funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze-Babimoście w czasie wolnym zatrzymali pijaną 41-letnią kobietę. Wydmuchała prawie 3 promile alkoholu. W…

1 min czytania
Z kraju

To kultowa subaru impreza. Jak można jeździć takim samochodem?

Brak świateł stopu, kierunkowskazów, porozbijane klosze lamp, wybita szyba tylna. Takim samochodem jeździł mieszkaniec Sądecczyzny, którego do kontroli drogowej zatrzymali…

2 min czytania
Z kraju

Makabryczny wypadek. Audi dosłownie rozerwane na części, młody kierowca zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Do tragicznego wypadku doszło na drodze w Tarnawatce-Werechanie. Młody kierowca audi z potężną siłą uderzył w drzewo. Audi zostało rozerwane,…

1 min czytania
Z kraju

Tak wyglądał poważny wypadek na skrzyżowaniu w centrum miasta (FILM)

62-letni kierujący alfą romeo, który w Zielonej Górze zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z audi.…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?