Reklama Toyota

O krok od tragedii. 4-latka stała na dachu kamienicy, matka kompletnie pijana

Pod obecność matki w domu, 4-letnia dziewczynka przedostała się na dach jednej z kamienic. Maluch stał na dachu i w każdej chwili mógł runąć na dół. W tym czasie w domu była kompletnie pijana matka 4-latki.

Wszystko miało miejsce we wtorek 27 czerwca aa warszawskim Ursynowie (woj.mazowieckie). Dzięki szybkiej reakcji i powiadomieniu służb udało zapobiec się tragedii.

Mała dziewczynka na dachu

Na miejsce konieczne okazało się wezwanie strażaków z drabiną, która umożliwiła szybka i sprawną akcję zdjęcia 4-latki z dachu. Przed przybyciem strażaków dziewczynka kilkukrotnie niebezpieczne zbliżyła się do krawędzi dachu. Na całe szczęście strażacy dotarli w porę i uratowali 4-latkę.

Matka nie zauważyła, że dziewczynki nie ma w domu…bo była pijana

41-latka nie zorientowała się, że młodsze dziecko wyszło z mieszkania. Badanie alkomatem matki dziecka wykazało 2 promile w wydychanym powietrzu.

Zabrano jej dziecko i co dalej?

Matce natychmiast zabrano dziecko i zostało przekazane trzeźwenu ojcu, a kobieta została zatrzymana przez policję. 41-letniej Ukraince mundurowi przedstawili zarzut narażenia córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Poprzedni artykułPoważny wypadek z udziałem trzech samochodów. Wśród rannych dzieci (zdjęcia)
Następny artykułStraszne. Nie żyje 19-letni strażak ochotnik. Miał całe życie przed sobą