Reklama Toyota

Pijany kierowca ukradł, rozbił i porzucił samochód

Policjanci pilskiej drogówki odnaleźli i zatrzymali pijanego 27 letniego sprawcę kolizji. W trakcie działań ustalono także, że pojazd, którym poruszał się mężczyzna został przez niego wcześniej skradziony na terenie Poznania.

W sobotę, 9 maja, nocą policjanci pilskiej drogówki pojechali na drogę krajową nr 10 w okolice miejscowości Stara Łubianka. W przydrożnym rowie miał stać rozbity samochód. Po dojeździe na miejsce policjanci zastali pusty, uszkodzony pojazd, którego kierowca wcześniej uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci zaczęli przeszukiwanie terenu za kierowcą oraz ewentualnymi poszkodowanymi. Za miejscowością Stara Łubianka zauważyli mężczyznę, który mimo swojej starannej próby wprowadzenia funkcjonariuszy w błąd, okazał się kierującym pojazdem i sprawcą kolizji. Mężczyzna wydmuchał 1,3 promila alkoholu w .

27-letni mieszkaniec gminy Strzelno został zatrzymany. Okazał się. że najpierw ukradł pojazd w Poznaniu, a następnie jadać stracił panowanie nad kierownica i dachował. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a na wniosek prokuratora mężczyzna został aresztowany.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułWybuch gazu w budynku mieszkalnym
Następny artykułPrzejechał ciężarówką przez środek ronda. Kierowca był kompletnie pijany [ZDJĘCIA]