Reklama Toyota

Przejechał ciężarówką przez środek ronda. Kierowca był kompletnie pijany [ZDJĘCIA]

O krok od tragedii na ul. Stawiszyńskiej w Kaliszu. W poniedziałek, 11 maja, wieczorem kierowca ciężarówki przejechał przez środek ronda i zatrzymał się na skrzynce elektrycznej oraz ogrodzeniu prywatnej posesji. Był kompletnie pijany.

Jak ustalono, 56-letni mieszkaniec województwa Podlaskiego jechał od strony Konina. – W pewnym momencie stracił panowanie nad ciężarówką i przejechał przez środek ronda Altera uszkadzając znak drogowy, zieleń, słup oświetleniowy oraz skrzynkę energetyczną i ogrodzenie prywatnej posesji – informuje portal Kalisz24 INFO asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa policji w Kaliszu. Kierowca był kompletnie pijany. Wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Zawodowy kierowca stracił prawo jazdy i stanie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenie na przynajmniej 3 lata i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł.


Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Źródło Kalisz24

Poprzedni artykułPijany kierowca ukradł, rozbił i porzucił samochód
Następny artykułKoronawirus. Rekordowy wzrost zachorowań w kraju