Reklama Toyota

Atak gwałciciela. Był brutalny, uderzał kobietę pałką teleskopową

Do niebezpiecznego ataku gwłaciciela zdarzenia doszło w środę, 24 marca, w Poznaniu między godziną 18.00 a 19.00 nad Jeziorem Strzeszyńskim na odcinku między dziką plażą a restauracjami.

O bulwersującym zdarzeniu informuje epoznan.pl. Jak opisuje syn, agresor zaatakował kobietę przedmiotem przypominającym pałką teleskopową. Był ubrany w jasne jeansy, czarną kurtkę, czarną czapkę i czarną przepaskę. Gwałciciel miał około 170-175 cm wzrostu, był szczupłej budowy ciała.

Mąż zaatakowanej kobiety powiedział portalowi epoznan.pl , że wszystko wskazuje na to, że napastnik był dobrze przygotowany. Miał latarkę punktową i cały czas świecił kobiecie w oczy, żeby widziała jak najmniej szczegółów.

Uderzał ją czymś w rodzaju pałki policyjnej głównie w okolicach głowy i brzucha. Próbował wciągnąć ją do lasu, co wskazuje na próbę gwałtu, ale zdołała się uwolnić. Napastnik najpierw przeszedł obok kobiety, a później nagle się odwrócił i zaatakował.

Policjanci potwierdzają zdarzenie, ale na razie nie ma żadnych szczegółów. – funkcjonariusze pracują nas sprawą – powiedziała portalowi epoznan.pl sierż. szt. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia proszone są kontakt z policjantami komisariatu na Jeżycach.

Poprzedni artykułJechał częściowo rozkręconym bmw. Nie miało przedniej maski, zderzaków i błotników (ZDJĘCIA)
Następny artykułDramat rodziców. Z płonącego domu wynieśli jedno dziecko, drugiego nie udało się wynieść. 10-latek zginął w płomieniach