Reklama Toyota

Ale wstyd. Wójt Adam Kopis wpadł pijany za kierownicą. Przeprasza mieszkańców

W niedzielę, 13 sierpnia,. wieczorem policjanci z Kępna zatrzymali w Łęce Opatowskiej pijanego 54-latka. W czwartek, 17 sierpnia, wójt gminy Łęka Opatowska Adam Kopis potwierdził że wpadł pijany za kierownica i przeprosił mieszkańców.

Wójt Adam Kopis Wydał oficjalne oświadczenie. Zostało opublikowane na stronie internetowej gminy. – Pragnę wszystkich przeprosić za mój bezmyślny i nieodpowiedzialny czyn, w którym to kierowałem samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Jest mi bardzo przykro, że swym bardzo złym zachowaniem zraniłem wiele osób, które mi bardzo zaufały. Wiem, że to nigdy nie powinno się wydarzyć.

Nic nigdy nie usprawiedliwi mego czynu, dlatego proszę i apeluję, nie popełniajcie mojego wielkiego błędu. Natomiast Bogu dziękuję dziś za to, iż sprawił, że żadnemu drugiemu Człowiekowi nic nie zrobiłem i nic się nie stało – pisze oficjalnie Adam Kopis.

Wójt poniesie konsekwencje swojego czynu. – Poddam się osądowi wymiaru sprawiedliwości i z pokorą przyjmę rozstrzygnięcie, jakie w mojej sprawie zostanie wydane. Poczucie odpowiedzialności zobowiązuje mnie także do kontynuowania podjętych przeze mnie działań i wypełnienia zobowiązań wobec mieszkańców.

Dlatego do rozstrzygnięcia sądowego będę pracował i skupiał się na działaniu, które wykonywałem dotychczas, na rzecz i dla dobra gminy oraz pomyślności jej mieszkańców – zakończyło oświadczenia.

Poprzedni artykułUpał, burza, grad oraz silny wiatr! IMGW wydało ostrzeżenie
Następny artykuł16-latek w BMW pędził 180 km/h. Wiózł pasażerkę (FILM)