Reklama samochody.pl

Seryjny włamywacz w rękach policji. Ma zaledwie 20-lat

Kępińscy działkowcy mogą z ulgą rozpocząć wiosenne prace na swoich ogródkach działkowych. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali seryjnego włamywacza, który regularnie włamywał się do altanek na ogródkach działkowych.

We wtorek 19 marca br. około godziny 13:30 w Kępnie na ulicy Dworcowej funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kępińskiej jednostki dokonali zatrzymania 20-letniego mieszkańca Kępna, który w ostatnim czasie dokonał serii włamań do altanek na ogródkach działkowych, ponadto mężczyzna dokonał kradzieży samochodu marki Alfa Romeo i motoroweru.

Jak się okazało podczas prowadzonych czynności 20-latek był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Wnikliwa i dokładna analiza wszystkich zbieranych dowodów doprowadziła do wytypowania i ustalenia miejsca ukrywania się złodzieja. Mężczyzna po zatrzymaniu usłyszał szereg zarzutów za popełnione przestępstwa. Jak się okazało, młody mieszkaniec Kępna dokonał również kilku kradzieży w sklepach na terenie miasta. Większość ze skradzionych rzeczy została odzyskana i wróciła do prawowitych właścicieli.

Złodziej po zatrzymaniu natychmiast trafił do Aresztu Śledczego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Poprzedni artykułZaczepiał 11-letnią dziewczynkę. Policja poszukuję mężczyzny
Następny artykułSzybka i zdecydowana reakcja policjantów pozwoliła uratować życie seniorce