Reklama Toyota

Agresywny 34-latek zakłócał spokój innych domowników. Mężczyzna skończył z zarzutami posiadania narkotyków

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Kaczorach zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Szydłowo, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek przed południem do oficera dyżurnego pilskiej jednostki wpłynęła informacja o mężczyźnie, który w jednym z domów na terenie gminy Szydłowo miał zachowywać się nerwowo w stosunku do pozostałych domowników.

Na miejsce został skierowany patrol funkcjonariuszy Posterunku Policji w Kaczorach, aby przeprowadzić interwencję. W trakcie niej mundurowi potwierdzili, że wskazany mężczyzna swoim zachowaniem zakłóca spokój innym domownikom. Ponadto zachowanie 34-latka wzbudziło u policjantów podejrzenia. Jak się okazało chwilę później, w pokoju mężczyzny funkcjonariusze ujawnili kilkanaście porcji narkotyków w postaci amfetaminy oraz marihuany.

W związku z popełnionym przestępstwem 34-letni mieszkaniec gminy Szydłowo został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za które grozić może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułTrzech nieletnich uciekło z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i ukradli samochód. Na szczęście ich podróż nie trwała długo
Następny artykułDrogi Wojewódzkie całkowicie zablokowane!