Reklama samochody.pl

86-latek poniósł śmierć na miejscu po zderzeniu dwóch pojazdów

Dziś 22 marca około godziny 14:40 Służby Ratunkowe w Obornikach zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów na ulicy Czarnkowskiej w Obornikach (Powiat Obornicki). 

Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano trzy zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Oborniki, po jednym zastępie z OSP Ocieszyn i OSP Kiszewo oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Po dojeździe na miejsce przez pierwsze służby potwierdzono zdarzenie, a zarazem zastano samochód osobowy marki Honda oraz Volkswagen Transporter. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Honda 86-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego zjechał z nieustalonych przyczyn na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym VW transporter. W wyniku zdarzenia przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon u 86-latka. Kierujący Volkswagenem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Na czas prowadzonych czynności przez służby droga była całkowicie zablokowana.

Poprzedni artykułPłonie pustostan w Owińska
Następny artykułSześć kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem