Reklama Toyota

Tragiczne potrącenie. Starszy mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł

Wczoraj 17 stycznia w miejscowości Janów (woj.lubelskie) na drodze krajowej numer 12 doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem Subaru potrąciła przechodzącego przez jezdnię poza przejściem dla pieszych 81-latka. Mężczyzna w stanie zagrażającym życiu został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierująca była trzeźwa.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w terenie niezabudowanym w miejscowości Janów na drodze krajowej numer 12. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem Subaru 42-latka z powiatu lubelskiego potrąciła przechodzącego przez jezdnię poza przejściem dla pieszych 81-letniego mieszkańca gminy Chełm. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych.

Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł dzisiaj nad ranem na skutek odniesionych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Poprzedni artykułJedna osoba zginęła, druga walczy o życie w szpitalu
Następny artykułMakabryczne odkrycie. Znaleziono ciało w Jeziorze Pamiątkowskim