Reklama samochody.pl

40-latek trafił do aresztu. Pobił i okradł 43-latka

Do policyjnego aresztu trafił 40-latek, który w poniedziałek (13 września) pobił, a następne okradł w Parku Miejskim w Sławie 43 – letniego mieszkańca Sławy. Łupem agresora padły telefon komórkowy oraz portfel z pieniędzmi. Co do sprawstwa 40 – latka i przebiegu zdarzenia sławscy policjanci nie mieli wątpliwości. Kolejny raz pomocny okazał się zapis z monitoringu miejskiego. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (13 września). Do Komisariatu Policji w Sławie zgłosił się 43 – letni mężczyzna, który na twarzy miał widoczne ślady pobicia. Z relacji zgłaszającego wynikało, że przechodząc z zakupami przez Park Miejski w Sławie został zaczepiony przez znanego mu 40 – latka, który w sposób wulgarny odzywał się do niego. Po słownym ataku rzucił się z rękoma na pokrzywdzonego. Kopał, bił i okładał go pięściami. Po chwili z kieszeni pokrzywdzonego zabrał telefon komórkowy oraz portfel z pieniędzmi i uciekł w nieznanym kierunku.

Sławscy i wschowscy policjanci podjęli intensywne działania mające na celu zatrzymanie agresora oraz odzyskanie skradzionego mienia. Co do przebiegu zdarzenia sławscy mundurowi nie mieli wątpliwości. Kolejny raz przydatny okazał się monitoring miejski.

Tego samego dnia w ręce sławskich policjantów trafił 40 – letni agresor. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułWypadek w Stawiszynie. Są ranni droga zablokowana
Następny artykułNiestety oszuści nie próżnują. Dzwonią i wyłudzają pieniądze