Reklama Toyota
Reklama samochody.pl
Strona głównaWiadomościGrodzisk Wlkp.23-letnia kobieta i 8-miesięczne dziecko zatrute tlenkiem węgla. W Grodzisku Wielkopolskim mogło...

23-letnia kobieta i 8-miesięczne dziecko zatrute tlenkiem węgla. W Grodzisku Wielkopolskim mogło dojść do tragedii (ZDJĘCIA)

W Grodzisku Wielkopolskim mogło dojść do tragedii. 23-letnia kobieta oraz jej 8-miesięczne dziecko zatruło się tlenkiem węgla. Budynek zamieszkiwało siedem osób. Interweniowała straż pożarna.

Wszystko wydarzyło się we wtorek 12 października przed około godziny 17:00 na Osiedlu Piaski w Grodzisku Wielkopolskim. Dyżurny Grodziskich strażaków otrzymał zgłoszenie, że w jednym z budynków doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, jeden zastęp strażaków ochotników z Grodziska Wielkopolskiego oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak informuje Nasz portal dowódca akcji prosto z miejsca – Do szpitala trafiła 23-letnia matka wraz z 8-miesięcznym dzieckiem z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Budynek zamieszkiwało siedem osób.

Jak udało nam się dowiedzieć wszystkie te osoby jeszcze przed przybyciem straży pożarnej opuściły budynek. Natomiast dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala w Grodzisku Wielkopolskim.

Most Popular