Reklama Toyota
Wielkopolska 112 » Wolsztyn » Jechał za szybko nie opanował auta. Audi dachowało. Ranny mężczyzna trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Jechał za szybko nie opanował auta. Audi dachowało. Ranny mężczyzna trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

23 lutego, 2021

Jechał za szybko nie opanował auta. Audi dachowało. Ranny mężczyzna trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotę 20 lutego, na ulicy Inwestycjnej w Wolsztynie. 

Wolsztyńskie służby zgłoszenie odebrali o godzinie 19:25. Według zgłoszenia wynikało, że samochód dachował. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratiwniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, polatrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się strażacy z Wolsztyna, którzy zastali samochód, który znajdował się na środku drogi i dachował. Kierujący jeszcze przed przybyciem służb opuścił pojazd o własnych siłach.

Kierujący samochodem Audi A3, mieszkaniec Przemętu lat 31, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem – informuje portal wlkp112.pl asp.sztab Wojciech Adamczyk oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie

 

Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy, ukarany mandatem karnym 500 zł. Pomoc udzielona przez ratowników medycznych po przewiezieniu do szpitala w Wolsztynie – dodaje Adamczyk

Na czas prowadzonych działań ruch na ulicy Inwestycjnej był utrudniony.

Polecane