Reklama Toyota

22-latek dobrze dbał o swoje rośliny. Plantacja marihuany zlikwidowana. Może trafić za kratki nawet na 10 lat ( ZDJĘCIA)

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 1 czerwca br. 22-letniego mieszkańca miasta, który w profesjonalnie przygotowanej plantacji, uprawiał konopie inne niż włókniste, z których powstaje marihuana. Łącznie zabezpieczono 217 roślin i 1,7 kilograma narkotyku. Mężczyzna usłyszał już 6 zarzutów dotyczących posiadania znacznych ilości środków odurzających i uprawy konopi innych niż włóknistych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim rozpracowali, a następnie zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze weszli do dwóch posesji w Ostrowie Wielkopolskim oraz trzeciej znajdującej się na terenie pow. ostrowskiego.
Podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli prawie 217 krzewów i sadzonek konopi indyjskich oraz 1,7 kg suszu roślinnego konopi innych niż włóknistych. 22-latek zadbał o swoje rośliny.

Plantacja była prowadzona w profesjonalnym namiocie z użyciem systemu nawadniania, oświetlenia i wentylowania. Mężczyzna usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi mu do 10 lat więzienia. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułGroźny wypadek w Poznaniu. Zderzenie dwóch tramwajów. Aż 14 osób rannych (ZDJĘCIA)
Następny artykułКак делать ставки на сайте букмекерской конторы Mostbet Мостбет: инструкция