Reklama Toyota

Zrobił to kobiecie w przymierzalni. Ma zakaz wchodzenia do galerii handlowej

Kryminalni z komisariatu w Bielsku-Białej zatrzymali mieszkańca Skoczowa, który w centrum handlowym nagrywał telefonem komórkowym klientkę przymierzającą bieliznę. 42-latek robił to z ukrycia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Policjanci namierzyli mężczyznę, który pod koniec czerwca w jednym z centrum handlowych w Bielsku-Białej używając telefonu, nagrywał klientkę, która przymierzała bieliznę.

Po zatrzymaniu mężczyzny, policjanci przeszukali jego mieszkanie, gdzie znaleźli różne nośniki danych, których zwartość zostanie poddana analizie.

42-latek usłyszał już zarzut utrwalania nagiego wizerunku klientki bez jej zgody. Na wniosek śledczych, prokurator wobec podejrzanego zastosował dozór policyjny oraz zakaz przebywania na terenie centrów handlowych.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo, którego dopuścił się mieszkaniec Skoczowa grozi kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułCentymetry od tragedii. Wszystko na oczach policjantów. Mieszkanka okolic Żagania surowo ukarana (FILM)
Następny artykułWygłodniałe i wychudzone psy żyły w okropnym smrodzie. Sprawą zajęła się policja (ZDJĘCIA)