Reklama samochody.pl

Zmiana w grodziskiej policji. Krystian Kawala zastąpi Kamila Sikorskiego

foto. KPP Grodzisk Wlkp/ z lewej strony Krystian Kawala z prawej Kamil Sikorski

Czas na nowe wyzwania – mówi komisarz Kamil Sikorki były już Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Od 1 marca grodziska policja ma nowego Oficera Prasowego. 

Równo po dziesięciu latach z grodziską policją z dniem dzisiejszym (1 marca) żegna się bardzo lubiany, sympatyczny i zawsze służący z pomocą komisarz Kamil Sikorski. Wspaniała twarz medialna grodziskiej policji, żegna się z grodziską policją oraz także z Naszą redakcją wlkp112.pl. Jako redakcja portalu mamy nadzieje, że jeszcze komisarz Kamil będzie miał okazje współpracy z Naszym portalem.

  • Chciałem przekazać swoje serdeczne podziękowania wszystkim, których miałem okazję poznać, tym z którymi dane było mi współpracować. Dziękuję dziennikarzom za rzetelne podejście do pracy, wyrozumiałość, bardzo dobrą wzajemną współpracę i relacje, jakie udało nam się nawiązać, bardzo dobre znajomości, które pozostaną, mimo zmiany pracy – mówi w rozmowie z grodzisk nasze miasto Kamil Sikorski, były już oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

Kamil Sikorski 1 marca 2022 roku rozpoczyna służbę na stanowisku Pełnomocnika Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu ds. Ochrony Praw Człowieka. Jest to stanowisko samodzielne podlegające Komendantowi Wojewódzkiemu Policji.

Cała redakcja Naszego portalu w tym miejscu dziękuje serdecznie komisarzowi Kamilowi Sikorskiemu za lata współpracy 🙂 i życzymy powodzenia w Komendzie Wojewódzkiej Policji 🙂 i miejmy nadzieje, że do zobaczenia 🙂 

Poprzedni artykułRosyjscy żołnierze okradają sklepy. Ukradli… mandarynki (FILM)
Następny artykułMarkety wycofują rosyjskie produkty. To efekt bojkotu Rosji po bezpodstawnym ataku na Ukrainę