Reklama Toyota

Trzy pojazdy zderzyły się na drodze krajowej 32. Jedna osoba poszkodowana

foto.czytelnik

Wczoraj, w środę 9 września, w Ruchocicach koło Grodziska Wielkopolskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. 

Służby Ratunkowe z Grodziska Wielkopolskiego o zdarzeniu zostały powiadomione kilka minut po godzinie 7:00 rano. Z przekazanych informacji do zdarzenia trzech pojazdów miało dojść w miejscowości Ruchocice na drodze krajowej numer 32 w kierunku Grodziska Wielkopolskiego. Na miejsce natychmiast wysłano zawodowych strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z Rakoniewic, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w całym zdarzeniu udział wzięły dwa samochody ciężarowe oraz jeden osobowy. Jak wynika z ustaleń policji wynika, że 24-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Renault Premium mieszkaniec Poznania nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, najechał na tył pojazdu osobowego marki Skoda kierowanego przez 27-letniego mężczyznę obywatela Gruzji. W wyniku uderzenia uderzenia samochód osobowy uderzył w tył drugiego pojazdu ciężarowego marki Volvo, którym podróżował 34-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego. W wyniku całego zdarzenia poszkodowany został kierujący samochodem osobowy, który doznał ogólnych potłuczeń. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.