Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Zjadł kebab z polskiego mięsa, nie żyje. Kilkadziesiąt osób zatrutych
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Z kraju > Zjadł kebab z polskiego mięsa, nie żyje. Kilkadziesiąt osób zatrutych
Z kraju

Zjadł kebab z polskiego mięsa, nie żyje. Kilkadziesiąt osób zatrutych

Ostatnia aktualizacja 17 sierpnia 2023 13:32
Opublikowano 17 sierpnia 2023
Udostępnij
Udostępnij

Austriackie media informują o problem z kebabem z polskiego mięsa. Po jego zjedzeniu nie żyje jedna osoba, a niemal 30 jest zatrutych. Temat bada austriackie Ministerstwo Zdrowia.

Kronen Zeitung pisze „odkrycie Salmonelli i wysokie użycie antybiotyków sprawiają, że polska żywność jest najgorsza w UE”.

Austriackie media infofmuje o śmierci 63-latka z Karyntii. Miał zjeść zatrute polskie mięso. Znaleziono w nim bakterię  żyjącą w przewodzie pokarmowym kurczaka. Po zjedzeniu polskiego kebaba aż 27 osób zostało zakażonych.

- Reklama -

Sprawa jest poważna. Badają ką Austriacka Agencję ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności, Ministerstwo Zdrowia oraz władze landów. Wstępne wszystko wskazuje na skażone drobiowe mięso z Polski.

Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Poważny wypadek podczas pracy na polu w gminie Wapno
Następny artykuł Takiej kontroli policjanci się nie spodziewali
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Z kraju

Temperatura ciała mężczyzny miała 26 stopni. Senior zamarzał w mieszkaniu

61-letni mężczyzna był na skraju wyczerpania. Temperatura jego ciała spadła do 26 stopni . Policjanci zareagowali niemal w ostatniej chwili.…

1 min czytania
Z kraju

Dwaj młodzi mężczyźni znalezieni martwi w samochodzie w garażu

Włodawscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch młodych mężczyzn. Ciała 27-latka i 29-latka zostały znalezione nocą w garażu,…

1 min czytania
Z kraju

Prosto z… szafy poszukiwana trafiła do więzienia

Policjanci z Jaworzyny Śląskiej realizując sądowy nakaz zatrzymania dotarli do miejsca pobytu 35-latki. W akcie desperacji schowała się w szafie.…

2 min czytania
Z kraju

Kierowca Bolta dostał zawału podczas jazdy i uderzył w lampę. Zmarł w szpitalu, pasażer został ranny

Do poważnego wypadku w Zielonej Górze doszło w czwartek, 25 kwietnia, na ulicy Wrocławskiej na wysokości galerii Focus. Toyota Bolt…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?