Reklama samochody.pl

16-latka brutalnie zamordowana w Niemczech. Morderca zadźgał ją nożem. Rodzina zbiera pieniądze na transport ciała do domu (ZDJĘCIA)

16-latka brutalnie zamordowana w Niemczech. Morderca zadźgał ją nożem

Do brutalnego zabójstwa 16-latki doszło w środę, 15 września,  w niemieckim Großröhrsdorf. Policja szuka mordercy 16-letniej Wiktorii z Gorzowa. Rodzina zbiera pieniądze na przewiezienie ciała do Polski.

Wiktoria w 2018 r. z rodziną wyjechała na stałe z Gorzowa do Lichtenbergu pod Dreznem w Niemczech. Do tragedii doszło we wtorek 15 września. – Tego dnia zamordowano moją siostrzenice w Niemczech. Szła do koleżanki na spotkanie nigdy do niej nie dotarła – nasiał ciocia 16-latki na stronie zbiórki.

16-latka została zamordowana nożem. Morderca zdała jej kilka ciosów. Wiktoria była reanimowana, ale bezskutecznie. Zmarła w szpitalu. W miejscu morderstwa dziewczyny ludzie stawiają znicze i kwiaty. Na miejscu tragedii ludzie zapalają znicze i przynoszą kwiaty.

Niemiecka policja szuka mordercy. Ma nim być około 20-leni mężczyzna. Możliwe, że Wiktoria znała mordercę, bo tuż przed tragedią mieli się kłócić.

Mama Wiktorii jest osobą niepełnosprawną. Pracuje tylko ojciec. Rodziny nie stać na sprowadzenie ciała 16-latki do Gorzowa.  – 7-letnią siostrę codziennie pyta kiedy wróci Wiktoria – pisze ciocia zamordowanej nastolatki.

Rodzina chce pochować Wiktorię w jej rodzinnym mieście. – Nigdy przenigdy o nic nie prosiłam, ale tu nie mogę odpuścić. Zabrano nam ją brutalnie. Chcemy ją sprowadzić do Polski, gdzie jej miejsce – pisze ciocia Wiktorii.

Na portalu zrzutka.pl ciocia zorganizowała zbiórkę pieniędzy na pomoc w przewiezieniu ciała do Gorzowa 

Poprzedni artykułPijane rodeo zakończone przez grupę speed.Sprawa znajdzie swój finał w Sądzie
Następny artykułKierowcy nagrywali wypadek na S3 zostali ukarani mandatami