Reklama Toyota

Zgwałcił 26-latkę w taksówce i to nie był koniec dramatu kobiety

Zgwałcił 26-latkę w taksówce.

Policjanci kryminalni  zatrzymali we Wrocławiu 28-letniego mężczyznę, który zgwałcił 26-letnia kobietę. To kierowca wożący na aplikację. Zwyrodnialec został tymczasowo aresztowany.

Do dramatu doszło, 29 czerwca, we Wrocławiu. 28-latek świadczył usługi przewozowe na aplikację.  Zabrał 26-letnią pasażerkę. W samochodzie zgwałcił kobietę, jak informuje policja, wykorzystując jej stan psychofizyczny.

Śledztwa w takich sprawach zawsze są trudne oraz wymagają specjalistycznych ekspertyz, zebrania jak najszerszego materiału dowodowego, to 28-latek zatrzymany został tej samej doby.

Podróżująca kobieta została przez niego perfidnie zgwałcona, a dodatkowo okradziona. Praca policjantów doprowadziła do zebrania materiału dowodowego pozwalającego na tymczasowe aresztowanie zwyrodnialca.

Prokuratura postawiła gwałcicielowi zarzuty Między innymi z uwagi na to, że czyn ten zagrożony jest karą do lat 8 lat więzienia, sąd zdecydował o tymczasowym areszcie 28-latka.

Policjanci przypominają o tym, żeby jeśli jest to możliwe starać się podróżować w grupie. Bądźmy też w stałym kontakcie z osobą bliską w trakcie samego przejazdu oraz po jego zakończeniu. Możemy też udostępnić zaufanej osobie trasę przejazdu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub podejrzenia co do złych intencji osoby wykonującej usługę transportu prosimy o natychmiastowy kontakt z numerem alarmowym 112.

Poprzedni artykułZastrzelił kota sąsiadki, bo… bał się o swoje zwierzęta
Następny artykułNie zauważyła, że jechała z otwartymi drzwiami. 71-latka myślała, że ma uszkodzone lusterko