Reklama samochody.pl

Zderzenie osobówki z motocyklem. Ranny motocyklista w szpitalu [ZDJĘCIA]

Rawicz24

Wczoraj 16 kwietnia około godziny 19:00 do Służb Ratunkowych w Rawiczu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Ks.Wawrzyniaka i Kamica w Rawiczu. 

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia dojechali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu, którzy potwierdzili zgłoszenie, a zarazem zastali samochód osobowy marki ford focus oraz motocykl marki honda.

W pierwszej kolejności do działań strażaków polegało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, a także udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że 36-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym nie zatrzymała się przed znakiem STOP i nie udzieliła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście, którym podróżował 59-letni mężczyzna. Na skutek tego doszło do zderzenia.

Ranny mężczyzna zdaniem pracującego na miejscu zdarzenia lekarza został przetransportowany do szpitala. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek .

Poprzedni artykułSzybowiec runął w ziemię. Ranna kobieta
Następny artykułNocny pożar auta. Matiz spłonął doszczętnie