Reklama samochody.pl

Zbigniew C. To on zabił niewinne dziecko. Mężczyzna leczył się neurologicznie

Już wiemy kto stoi za zabiciem niewinnego dziecka. Mordercą jest Zbigniew C. Wiadomo, że mężczyzna leczył się neurologicznie.

Przypominamy, że do dramatu doszło wczoraj w czwartek 18 października na ulicy Karwowskiego w Poznaniu. Z przedszkola na wycieczkę wyszła grupa przedszkolaków. Wtedy doszło do tragedii. Do maluchów podbiegł mężczyzna z nożem w ręku. Po chwili dźgnął nożem pięcioletniego chłopca. Niestety malucha nie udało się uratować.

Jak wyjaśnił Wawrzyniak, Zbysław C. leczył się neurologicznie. Chodzi o zaburzenia somatyczno-psychiczne. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna ma guza mózgu, który spowodował zmiany neurologiczne w mózgu. Kluczowe jest oświadczenie lekarzy, z którego będzie wynikać czy prokuratura może przeprowadzić swoje czynności z udziałem 71-latka. Po opuszczenia szpitala mężczyzna natychmiast zostanie zatrzymany, w tej chwili jest w szpitalu pod nadzorem policji czytamy na portalu epoznan.pl

Z ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna przed zaatakowaniem dziecka miał zaczepiać kobietę w pobliskim sklepie. Następnie na chodniku miał zaczepiać mężczyznę, któremu pokazał nóż. Został przez niego zignorowany. Następnie podszedł do dzieci, zagroził, że wszystkich pozabija i zadał cios 5-letniemu Maurycemu.

Odnaleziono nóż, którym 71-latek zaatakował dziecko. Podczas przeszukania tego człowieka, znaleziono przy nim również drugi nóż. Prokuratura zaznacza, że wszystko wskazuje, iż mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem użycia noża, ale o konkretach będzie można mówić dopiero po tym, jak zostanie przesłuchany.

Poprzedni artykułSyn sadysta znęcał się nad rodzicami. Trafił za kraty
Następny artykułSzok. 4-latek do przedszkola przyniósł skręta