Reklama Toyota

Zaginął Kazimierz Jaszkiewicz. Nie wrócił do domu

Policja z Kościana poszukuje zaginionego Kazimierza Jaszkiewicza. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę, 28 sierpnia, od rodziny. Miał wrócić do domu, ale zaginął.

W dniu zaginięcia, Kazimierz Jaszkiewicz około godz. 10.00 wyszedł z domy swojej rodziny z zamiarem powrotu do swojego domu, w jednej z miejscowości na terenie gminy Śmigiel. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie wrócił również do miejsca zamieszkania.

Ostatni raz Kazimierza Jaszkiewicza  widziano w dnu zaginięcia w Wojnowicach (gm. Osieczna). Jechał niebieskim rowerem.

Do tej pory nie wrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.  W chwili zaginięcia ubrany był w ciemno-granatowe spodnie, koszulkę z krótkim rękawem, bluzę polarową z długim rękawem, zapinaną na zamek kol. niebieskiego.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 178 cm, bez zarostu, włosy siwe, krótko ostrzyżone, szczupła budowa ciała. Na nadgarstku lewej ręki, na zewnętrznej stronie posiada tatuaż przedstawiający napis: Love.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego można przekazywać przez całą dobę do naszej jednostki na nr telefonu 47 7726211 lub do najbliższej jednostki Policji.

Poprzedni artykułZdesperowany poszukiwany zabarykadował się w mieszkaniu, chciał uciec po kablach i prześcieradle. Nawet wybił dziurę w stropie (ZDJĘCIA)
Następny artykułWiózł na pace busa… 29 osób. Jedni stali, inni siedzieli na skrzynkach (ZDJĘCIA)