Zaginął 18-latek. Szuka go policja

Policjanci z komendy w Słupcy poszukują zaginionego obywatela Ukrainy 18-letniego Hermana Moiseienko.

Policjanci z komendy w Słupcy poszukują zaginionego obywatela Ukrainy 18-letniego Hermana Moiseienko. W połowie stycznia br. wyszedł z miejsca zamieszkania w Słupcy i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 164 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie-ciemne, zarostu brak, nos prosty – średni, uzębienie pełne, oczy brązowe, uszy średnie – przylegające.

Ubiór: kurtka zimowa z kapturem koloru granatowego, granatowa czapka wełniana , czarna bluza z kapturem zapinana na zamek, czarne spodnie dresowe, ciemne buty zimowe – sznurowane za kostkę. Zabrał ze sobą szarą torbę podróżną z rzeczami osobistymi, czarny plecak, szarą torbę typu nerka.

Wszystkie osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej policja prosi o kontakt pod numerem telefonu 47 77 38 200 – dyżurny słupeckiej jednostki policji lub w najbliższej jednostce policji.

Poprzedni artykułZostawił psy bez opieki i wyjechał za granicę. Padłyby z głodu i pragnienia. Został ukarany, czy wystraczająco?
Następny artykułMakabryczne odkrycie. Zwłoki niemowlęcia znalezione w oczyszczalni ścieków