Zadzwonił na komendę policji i poprosił o zatrzymanie… po 14 latach

oszukiwany od 14 lat mężczyzn zaskoczył policjantów dzwoniąc na numer alarmowy. Powiedział że jest poszukiwany i podał adres pod którym czeka na policyjny patrol.

Bardzo zaskoczył policjantów 41-latek, który był poszukiwany aż dwoma listami gończymi do odbycia kary więzienia. Mężczyzna ponad 14 lat przebywał za granicą. Tymczasem w niedzielę, 12 maja, sam zadzwonił na numer alarmowy.

Poinformował, że wie, że jest poszukiwany i podał adres pod którym czeka na patrol policji. – Został zatrzymany i odwieziony do aresztu śledczego – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Poszukiwany zadzwonił i poprosił o zatrzymanie

Od piątku do poniedziałku, 13 maja, zielonogórscy policjanci zatrzymali 13 poszukiwanych osób. W tym były dwie osoby poszukiwane listami gończymi do odbycia kary więzienia za przestępstwa. Wśród zatrzymanych były także dwie kobiety. Jedna poszukiwana jako osoba zaginiona przez policjantów z Gdyni.

Dwóch mężczyzn było poszukiwanych do odbycia kary zastępczej za niezapłacone grzywny. Po zatrzymaniu wpłacili wymagane kwoty i zostali zwolnieni.

Poprzedni artykułKupił zdrapkę za 5 zł i wygrał konkretne pieniądze
Następny artykułWypadek z udziałem trzech samochodów w Siedlcu. Służby na miejscu