Reklama Toyota

Zabili 60-latka. Podejrzani już w rękach policji

12 października dyżurny ostrowskiej komendy został powiadomiony o zgonie mężczyzny na terenie pustostanu. Mężczyzną okazał się być 60-latek prowadzący bezdomny tryb życia. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch 18- latków podejrzewanych o zabójstwo mężczyzny.

12 października dyżurny został powiadomiony o zgonie mężczyzny na terenie jednego z pustostanów. Natychmiast pod wskazany adres pojechali policjanci. Na miejscu pracował prokurator, policjanci kryminalni oraz specjaliści z zakresu kryminalistyki. Lekarz pogotowia, który także przyjechał na miejsce, potwierdził zgon. Funkcjonariusze ustalili, że denatem był 60-letni bezdomny. Obecny na miejscu prokurator podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała do sekcji.

Niewykluczonym było, że mogło dojść do zabójstwa mężczyzny.

Przy tej sprawie policjanci pracowali bez przerwy, zbierając materiał dowodowy oraz przesłuchując świadków. To pozwoliło na ustalenie i zatrzymanie 20 października dwóch mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo 60-latka. Prokurator wystąpił z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego 3-miesięcznego aresztu wobec mężczyzn. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i najbliższe miesiące nastolatkowie spędzą w areszcie.

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje Sąd.

Poprzedni artykułMakabryczny wypadek. 18-latka roztrzaskała Audi o drzewo. Zginęła na miejscu (ZDJĘCIA)
Następny artykułPożar samochodu osobowego w Czempiniu. W akcji dwa zastępy straży pożarnej (ZDJĘCIA)