Reklama Toyota

Makabryczny wypadek. 18-latka roztrzaskała Audi o drzewo. Zginęła na miejscu (ZDJĘCIA)

18-letnia kierująca audi nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i uderzyła w drzewo. Niestety w wyniku obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. 

Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze pomiędzy Mądrzechowem a Ząbinowicami. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 18-letnia kierująca audi nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i uderzyła w drzewo. Niestety w wyniku obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Mundurowi apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

W sobotę dyżurny bytowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze pomiędzy Mądrzechowem a Ząbinowicami. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i służby ratunkowe.

Funkcjonariusze, którzy przez kilka godzin pracowali na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca audi na prostym odcinku, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem i czołowo uderzyła w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń 18-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego poniosła śmierć na miejscu.

Policjanci zabezpieczyli ślady zdarzenia, a technik wykonał szkic oraz dokumentację fotograficzną. Pojazd został zabezpieczony do szczegółowych oględzin. Na podstawie tak zebranego materiału dowodowego mundurowi ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia. Mundurowi apelują o ostrożność na drodze i dostosowywanie prędkości do warunków jakie na niej panują.

 

Poprzedni artykułNietrzeźwy i pod wpływem narkotyków mężczyzna uderzył samochodem w budynek. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności
Następny artykułZabili 60-latka. Podejrzani już w rękach policji