Reklama Toyota

Wypadek. Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba została ranna (ZDJĘCIA)

Na drodze wojewódzkiej numer 305 zderzyły się trzy samochody osobowe Citroen, Opel oraz Audi. Jedna osoba (kobieta) została ranna i przetransportowana do szpitala w Wolsztynie. W zdarzeniu udział brało również małe dziecko, któremu na szczęście nic się nie stało. Maluch otrzymał maskotkę misia ratownika. 

Wszystko wydarzyło się w czwartek 15 lipca około godziny 15:12. Po otrzymaniu zgłoszenia przez wolsztyńskie służby na miejsce natychmiast skierowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, jeden zastęp ochotników z Kębłowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży zastano dwa samochody osobowe, które znajdowały się na poboczu drogi wojewódzkiej oraz trzeci, który znajdował się na placu przy stacji benzynowej.

Do działań strażaków należało zabezpieczenie miejsce zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz kierowaniem ruchu. Strażacy również odłączyli akumulatory z pojazdów, a następnie usunięto płyny eksploatacyjne, które powstały na skutek zderzenia się pojazdów.

Po przybyciu na miejsce załogi ratownictwa medycznego strażacy przekazali osobę poszkodowaną, która w zajęła się ranną kobietą. Zdaniem lekarza została ona przetransportowana do wolsztyńskiego szpitala.

Jak wynika z ustaleń policji – doszło do podwójnego najechania na tył pojazdów. Kierująca citroenem C2 kobieta uderzyła w tył opla Meriva, a następnie opel uderzył w Audi Q5 – informuje portal wlkp112.pl asp.sztab Wojciech Adamczyk oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie r

W chwili zdarzenia wszyscy byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandat karnym w wysokości 400 złotych – dodaje Adamczyk

Poprzedni artykułWypadek. Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna
Następny artykułStraszna śmierć. Najechał ładowarką na śpiącego w trawie mężczyznę. 62-latek został zmiażdżony (ZDJĘCIA)