Reklama samochody.pl

Wypadek z udziałem jednego auta osobowego. Nikomu nic się nie stało [ZDJĘCIA]

Fot.Jakub Hermaszewski

Dnia 24 maja 2020 roku, o godzinie 17:30 SK KP PSP w Chodzieży otrzymało zgłoszenie od CPR  o samochodzie osobowym, który wpadł do przydrożnego rowu. Osoba kierująca pojazdem znajdowała się się na zewnątrz, prawdopodobnie bez żadnych obrażeń.

Po dojeździe na miejsce straży potwierdzono iż auto osobowe uderzyło drzewo i wpadło do rowu.  Kierowca wydostał się na zewnątrz auta o własnych siłach bez widocznych obrażeń zewnętrznych. Pojazd był mocno zdeformowany.

Do działań strażaków należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora, kierowca auta otrzymał  wsparcie psychiczne. Poszkodowany w początkowej fazie akcji nie uskarżał się na żadne dolegliwości, ale po kilku minutach pogorszyło się u niego samopoczucie. W związku z powyższym KDR podjął decyzję, aby na miejsc zdarzenia wezwać ZRM Chodzież, które po przybyciu przebadało kierowcę. Mężczyzna nie został zakwalifikowany przez służby medyczne do hospitalizacji. Ruch na drodze wojewódzkiej 193, na czas działań prowadzony był wahadłowo. Auto zostało zabrane przez pomoc drogową.

Na miejscu zdarzenia działania prowadziły zastępy :z JRG w Chodzieży oraz OSP Margonin.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/tragiczny-final-poszukiwan-wedkarza-odnaleziono-cialo-44-letniego-mezczyzny/

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułTragiczny finał poszukiwań wędkarza. Odnaleziono ciało 44-letniego mężczyzny
Następny artykułOchrona przeciwpożarowa kompleksów leśnych. Rozpoznanie pilskich strażaków