W niedzielę, 26 kwietnia 2020 roku, około 19:00 w miejscowości Węgorzewo w gminie Kiszkowo doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe.
Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala, w tym jedna Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący w stanie nietrzeźwości (przeprowadzone badanie wykazało 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) samochodem osobowym marki BMW, 29-letni mieszkaniec gminy Pobiedzisk jadąc od strony Kiszkowa w kierunku Sroczyna podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym i na podwójnej ciągłej, z powodu nadmiernej prędkości na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem, po czym zjechał na prawą stronę jezdni i uderzył w drzewo.
Po tym samochód przemieścił się na jezdnię, a w auto uderzył nadjeżdżający Kia Picanto, którego kierujący BMW właśnie wyprzedzał.
W wyniku trzy osoby w wieku od 19 do 29 lat podróżujący BMW i kierujący KIA zostali z obrażeniami ciała przetransportowani do szpitali w Gnieźnie i Poznaniu. W akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec LPR.
Na czas prowadzonych czynności, do godziny 23:00 droga była zablokowana. Policja wprowadziła objazdy. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu depozytowym.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu BMW.
I’m really inspired with your writing abilities and also
with the structure for your weblog. Is that this a paid subject matter or did
you modify it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, it’s uncommon to look a
great weblog like this one these days. Blaze AI!
I am really inspired with your writing talents as well as with the structure in your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway stay up the excellent quality writing, it’s uncommon to see a nice weblog like this one nowadays!