Reklama Toyota

Poważne potrącenie 70-latka. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja (zdjęcia)

Kierowca potrącił starszego człowieka i uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja 

🔖Wspomóż portal wlk112 – https://buycoffee.to/wlkp112

To już drugie podobne zdarzenie na drogach regionu tarnowskiego. W niedzielę o wczesnych godzinach rannych potrącony został 70-letni tarnowianin przez kierowcę, który najprawdopodobniej kierował małą skodą. Mężczyzna z urazem kręgosłupa trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

🔖Wspomóż portal wlk112 – https://buycoffee.to/wlkp112

Potrącenie mężczyzny miało miejsce w niedzielę kwadrans po 4 rano w centrum Tarnowa na ul. Kołłątaja 5. O zdarzeniu zostali poinformowani policjanci z numeru alarmowego 112. Na miejsce skierowano zespół ratunkowy tarnowskiego pogotowia, a ratownicy przetransportowali rannego 70-latka do szpitala. Na miejscu okazało się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ruchu drogowego zebrali dowody z miejsca wypadku, które będą wykorzystane w prowadzonym postępowaniu. Zabezpieczone zostały zapisy kamer monitoringu miasta oraz skrzyżowań, a także od prywatnych przedsiębiorców. Świadkowie zdarzenia określają drugiego uczestnika, jako kierowcę małego osobowego samochodu najprawdopodobniej skody modeli fabia lub scala. Zebrany materiał dowodowy posłuży do określenia winy uczestników ruchu oraz da światło na fakt nie udzielania pomocy potrąconemu mężczyźnie. Jest to przestępstwo określone w art. 162 kodeksu karnego i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

🔖Wspomóż portal wlk112 – https://buycoffee.to/wlkp112

Tarnowscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które mają informację w tej sprawie o kontakt telefoniczny z prowadzącym to postępowanie tel. 47 831 13 80 codziennie w godzinach od 7.00 do 15.00 lub dyżurnym KMP w Tarnowie 47 831 29 00 przez całą dobę lub za pośrednictwem poczty elektronicznej rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

🔖Wspomóż portal wlk112 – https://buycoffee.to/wlkp112

📸KMP W TARNOWIE

Poprzedni artykułPożar budynku gospodarczego w Głodnie. W akcji strażacy z dwóch powiatów (zdjęcia)
Następny artykułBestialstwo. Zagłodzili psa. Miał nawet problem by wyjść sam z budy (zdjęcia)