Reklama samochody.pl

Wypadek. Peugeot zderzył się z Toyotą. Ranna kobieta (ZDJĘCIA)

OSP Pecna

Dziś w piątek 20 listopada na trasie Mosina – Żabinko w powiecie Poznańskim doszło do wypadku z dwóch samochodów osobowych. 

OSP Pecna
OSP Pecna

Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zgłoszenie odebrał około godziny 10:01. Z pierwszych informacji wynikało, że doszło do wypadku dwóch samochodów. Na miejsce zadysponowano łącznie sześć zastępów straży pożarnej. Po dojeździe na miejsce pierwszych służb potwierdzono zgłoszenie, a zarazem zastano dwa rozbite samochodu marki Toyota oraz Peugeot.

Do działań strażaków należało zabezpieczenia miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów z pojazdów oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Rafał Kozłowski - Pomoc Drogowa
Rafał Kozłowski – Pomoc Drogowa

Jak wynika z pierwszych ustaleń policji Kirująca pojazdem marki peugeot nie ustapiła pierwszeństwa  przejazdu kierującemu toyotą – informuje Nasz portal st.sierż Marta Mazór Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu 

OSP Pecna
OSP Pecna

Kierująca przytomna zabrana została do szpitala. Utrudnienia w miejscu zdarzenia juz nie wystepuja. Policjanci sa jeszcze na miejscu zdarzenia – Dodaje Mazór