Reklama Toyota
Wielkopolska 112 » Z kraju » Wypadek. Kia zderzyła się z wojskowym rosomakiem

29 stycznia, 2021

Wypadek. Kia zderzyła się z wojskowym rosomakiem

Policjanci zostali wezwani do nietypowego wypadku, do którego doszło na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Zdziwienie funkcjonariuszy było duże, gdy okazało się, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu, jest wojskowy rosomak. W wypadku ranna została jedna osoba.

Do wypadku doszło na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Przybyli na miejsce policjanci byli dość zdziwieni, gdy zobaczyli, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu jest wojskowy rosomak.

Jak wstępnie ustalili, kierujący kią, 60-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku Ronda Kuronia, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.

W wyniku zdarzenia ranny został kierowca kii, mężczyznę przewieziono do szpitala. Kierujący pojazdem wojskowym był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego. Zablokowany był prawy pas ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia. O godz. 10.15 policjanci zakończyli czynności na miejscu zdarzenia i przywrócili płynność ruchu.

Polecane