Reklama Toyota
Wielkopolska 112 » Wolsztyn » Motocyklista uderzył w znak drogowy. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem (ZDJĘCIA)

29 stycznia, 2021

Motocyklista uderzył w znak drogowy. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem (ZDJĘCIA)

Wczoraj, 28 stycznia około godziny 15:00 Wolsztyńskie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty w miejscowości Przemęt. 

Do wypadku nnatychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratiwniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, jeden zastęp strażaków ochotników z Przemętu, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Jak wynika z ustaleń policji – Kierujący motocyklem MZ 23-letni mieszkaniec Starkowa na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na Pobocze i uderzył w znak drogowy. Mężczyzna przewieziony do szpitala w Wolsztynie w celu udzielenia pomocy medycznej. Wstępnie ogólne potłuczenia nie zagrażające życiu informuje portal wlkp112.pl asp.sztab Wojciech Adamczyk oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie 

Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu –dodaje Adamczyk

Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu, czekamy na wyniki badań krwi. Mężczyzna bez uprawnień do kierowania pojazdami, pojazd niedopuszczony do ruchu, bez badań technicznych, bez ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – dodaje Adamczyk

Zdjęcia OSP Przemęt

Polecane