Reklama samochody.pl

Wypadek. 18-latka czterokołowcem yamaha uderzył w ogrodzenie. Rannych dwoje pasażerów

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Pniewach. Kierująca czterokołowcem samochodowym straciła panowanie nad pojazdem. Pasażerowie ranni trafili do szpitala.

W poniedziałek, 12 czerwca, policjanci z szamotulskiej drogówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego, do którego doszło w Pniewach na ul. Żonkilowej.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż 18-letnia mieszkanka Pniew, która kierowała czterokołowcem samochodowym Yamaha, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji.

Pojazd przewrócił się na bok, w wyniku czego dwoje pasażerów wypadło z czterokołowca. Z ustaleń wynikało, że kierująca przewoziła pojazdem nadmierną liczbę osób, gdyż czterokołowiec był przeznaczony do przewozu wyłącznie jednego pasażera.

34-letni pasażer oraz 41-letnia pasażerka trafili do szpitala.. Na miejscu mundurowi pracowali nad zabezpieczeniem materiałów dowodowych w sprawie.

Postępowanie, mające na celu szczegółowe ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Pniewach.

Kierującej grozi kara za spowodowanie wypadku oraz za przewożenie nadmiernej liczny pasażerów.

Poprzedni artykułDramat. 16-latek bez prawka pędził 220km/h. Zabił siebie i młodego taksówkarza
Następny artykułWłazem do studzienki wybił okno do sklepu zoologicznego i okradł kasę