Reklama Toyota

Wymusił pierwszeństwo doprowadził do zderzenia z drugim pojazdem (ZDJĘCIA,WIDEO)

Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z drugim pojazdem. Sprawca został ukarany mandatem karnym. 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 11 października około godziny 19:30. Według zgłoszenia wynikało, że na ulicy Nowotomyskiej zderzyły się dwa pojazdy oraz, że jedno z nich uderzyło w drzewo.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, jeden zastęp strażaków ochotników z Grodziska Wielkopolskiego, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Po dojeździe na miejsce pierwszych służb potwierdzono zgłoszenie. Strażacy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory z obu pojazdów, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy a na sam koniec strażacy usunęli pozostałości po zdarzeniu.

Jak informuje portal wlkp112 Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim kom. Kamil Sikorski – Całe zdarzenie zostało zablokowane jako kolizjia drogowa. Sprawca kolizji, kierujący samochodem osobowym Peugeot został ukarany mandatem karnym.

Policjanci w tym przypadku zatrzymali dowody rejestracyjne, ponieważ oba pojazdy nie nadawały się do dalszej jazdy – dodaje Sikorski

Poprzedni artykułAle przywalił w mur posesji. Wydmuchał aż 3,4 promila alkoholu (FILM)
Następny artykułPożar balotów słomy w Szamocinie