Reklama Toyota

Wyglądało groźnie. Zderzenie dwóch ciężarówek w okolicach Grodziska Wielkopolskiego (ZDJĘCIA)

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych wyglądało groźnie. Na całe szczęście na tym się skończyło. Kierowcy nie odnieśli poważnych obrażeń.

Wszystko wydarzyło się we wtorek 6 września około godziny 9:00. Wówczas to grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 32 trasa Grodzisk Wielkopolski – Ruchocice.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych i ochotników z Grodziska Wielkopolskiego, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Kierujący samochodem marki mercedes, jadąc w kierunku Grodziska Wielkopolskiego, nie zapanował na pojazdem, przekroczył oś jezdni, zjechał na lewy pas. Kierowca pojazdu marki Man, jadąc z przeciwnego kierunku, widząc sytuację podjął manewr obronny, mimo to doszło do zderzenia bocznego – informuje portal wlkp112.pl Aleksandra Hofmann z grodziskiej policji 

Mężczyźni byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia zatrzymano dowody rejestracyjne od samochodów. Sprawcą zdarzenia był kierowca mercedesa, 37 latek, został ukarany mandatem – dodaje Hofmann 

Na czas prowadzonych działań droga krajowa numer 32 w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Foto. Czytelnik Radek oraz OSP Grodzisk Wlkp.

Poprzedni artykułMatka zostawiła dwoje mały dzieci śpiących w samochodzie. Ich stan monitorowała… zdalnie przez kamerę
Następny artykułStraszne. Człowiek przygnieciony przez ciągnik. Trwa akcja ratunkowa