Reklama Toyota

Wstrząsające. Zmarła zastępca komendanta komisariatu Poznań Północ. Nie mgła iść na urlop?

Komendant komisariatu Poznań-Północ kom. Renata Pawłowicz miała wiele razy kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem. Jak informuje epoznań, około tygodnia temu mł. insp. Mirosław Gogołek komendanta komisariatu nie zezwolił jej pójść na kwarantannę, ponieważ musiałby zrezygnować ze swojego urlopu.

Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji potwierdziła portalowi epoznan, że zastępca komendanta komisariatu Renata Pawłowicz zmarła w szpitalu. – Komendant 14 października przyszła do pracy, ale była w kiepskim stanie. Dlatego komendant Gogołek wysłał ją do domu, by zadbała o swoje zdrowie.

W czwartek miała zaplanowane wolne i tego dnia poinformowała nas, że jest w kolejce do zrobienia testu na Covid-19 – mówi. – W niedzielę poinformowano nas, że wynik testu w kierunku koronawirusa jest negatywny. Niestety tego samego dnia dostaliśmy też informację, że komendant trafiła do szpitala. Zmarła wczoraj. Zapewniam, że przełożeni dołożyli wszelkich starań, by zapewnić komendant najlepszą opiekę medyczną – dodała Liszczyńska.