Wstrząsające. Sadysta utopił osiem szczeniąt

Policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna utopił osiem szczeniąt oraz znęcał się nad psami. O sprawie funkcjonariusze dowiedzieli się dzięki anonimowej informacji. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla otrzymali anonimową informację, z której wynikało, że jeden z mieszkańców miasta miał zabić szczenięta.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Policjanci docierali do osób, które mogły posiadać informację na temat tego zdarzenia oraz wyjaśniali każdy wątek związany z tą sprawą.

W ramach dochodzenia prowadzonego pod nadzorem prokuratury ustalili, że 58-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla utopił w kanale osiem szczeniąt. Do tego zdarzenia miało dojść na początku roku.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów z ustawy o ochronie zwierząt. Policjanci przesłuchali 58-latka i postawili mu zarzuty dotyczące uśmiercenia ośmiu szczeniąt oraz znęcania się nad psami.

Mężczyzna przyznał się do utopienia szczeniaków. Za te przestępstwa grozi mu kara do 3 lat

Poprzedni artykułKobieta spadła z drabiny. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (FILM)
Następny artykułDramatyczne zdarzenie. Aż 24 osoby porażone piorunem