Reklama Toyota

Wpadli dwaj pijani kierowcy. Jeden bez prawa jazdy, drugi poszukiwany

W środę, 25 maja, policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali pijanego kierowcę. Wydmuchał prawie 1,5 promila alkoholu. Ponadto 39-latek nie miał prawa jazdy, ponieważ miesiąc temu zostały mu zatrzymane za kierowanie po pijanemu. Drugi kierujący, zatrzymany do kontroli drogowej w tym samym dniu, 22–letni mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym a dodatkowo był poszukiwany.

Rankiem, 25 maja, policjanci komendy w Ostrowie Wlkp., w centrum miasta zatrzymali do kontroli samochód osobowy. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 39-letni mężczyzna nie ma prawa jazdy. Stracił je miesiąc wcześniej za kierowanie po pijanemu.

Teraz też był pijany. Mieszkaniec powiatu ostrowskiego wydmuchał prawie 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo samochód, którym jechał nie miał badań technicznych. Mężczyzna został zatrzymany i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wieczorem tego samego dnia policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali do kontroli 22- letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

W trakcie kontroli okazało się, że 22-latek był poszukiwany i najbliższe pół roku spędzi w więzieniu.

Poprzedni artykułMogło dojść do tragedii. Doszło do szarpaniny na autostradzie A4 (WIDEO)
Następny artykułOszuści cały czas skuteczni. Rekordzista w kilka sekund stracił 50 tys. euro